fbpx

Kto sme

Našou víziou je pomáhať ľuďom po celom Slovensku vstúpiť do vzťahu s Bohom. Snažíme sa o budovanie generácie KIOBK (ktorej ide o Božie kráľovstvo), uvoľňovať povolaných ľudí do služby na plný úväzok a posúvať hranice evanjelizácie a pastorácie v našej krajine.
Chcete nás v tom podporiť?

Pravidelná podpora

Vaša pravidelná podpora nám pomáha plánovať veci dopredu a tak uskutočňovať rôzne duchovné stretnutia, ktoré slúžia na budovanie cirkvi.

Vďaka nej vieme zaplatiť ľudí, ktorí tak môžu pracovať pre Božie kráľovstvo na plný úväzok. Chceme ohlasovať živé evanjelium moderným a kreatívnym spôsobom zrozumiteľným pre všetkých, ktorí Boha nepoznajú.

Ako náš pravidelný podporovateľ od nás dostanete každý mesiac vyúčtovanie. Chceme, aby ste mali prehľad o tom, ako je využitá Vaša podpora. Pravidelní podporovatelia majú možnosť využívať rôzne benefity, ktoré si môžete pozrieť TU.

Jednorázová podpora

Aj Vaše jednorazové dary nám pomáhajú rásť a prispievajú k budovaniu Božieho kráľovstva. Ak Vás Boh volá do toho, aby ste nás podporili aj takouto formou, budeme Vám za to veľmi vďační. Finančne nás môžete požehnať ľubovoľnou sumou.

PLATBA PREVODOM

SK IBAN
SK4111000000002650080312

ČR IBAN
(Fio banka – bez poplatku za prevod z ČR):

SK7283300000002401005071

Platba kartou

BENEFITY PRE PRISPIEVATEĽOV

Spoznaj členov godzone teamu

Spoznaj členov projektu Godzone. V tých 3 videách sa ti postupne predstaví marketing, video tím, manažment, ľudia organizujúci event, Godzone shop, Godzone misie a mnohí ďalší.