Kto sme

Našou víziou je pomáhať ľuďom po celom Slovensku i v Čechách vstúpiť do osobného vzťahu s Bohom. Vieme, že tento svet potrebuje počuť silné posolstvo evanjelia a chceme ho priniesť spôsobom, ktorý zasahuje – atraktívnym, kreatívnym a moderným. Snažíme sa o budovanie generácie ktorej ide o Božie kráľovstvo, túžime uvoľňovať ľudí povolaných do služby na plný úväzok a posúvať hranice evanjelizácie a pastorácie v našej krajine.

Pravidelná podpora

Vďaka našim stálym podporovateľom, môžeme realizovať našu službu po celý rok. Pravidelná mesačná podpora nám pomáha organizovať podujatia ako Godzone tour, Worship Nights, Godzone konferencia, Ženská konferencia, Mužská konferencia, Godzone camp, Zlomení či on-line živé vysielania chvál. Podporovatelia nám tiež pomáhajú organizovať misie na Slovensku i v Čechách, formovať mladú generáciu skrze Godzone animátorskú školu či prevádzkovať výučbový on-line portál Godzone Academy.

Vďaka pravidelnej podpore vieme zamestnávať ľudí, ktorí tak môžu pracovať v službe pre Božie kráľovstvo na plný úväzok. Podpora nám pomáha plánovať veci dopredu a ohlasovať živé evanjelium moderným a kreatívnym spôsobom zrozumiteľným pre všetkých, ktorí Boha nepoznajú.

Pravidelní podporovatelia dostávajú od nás každý mesiac vyúčtovanie a majú prehľad o tom, ako je využitá ich podpora. Zároveň majú prístup k jedinečným benefitom, ktoré si môžete pozrieť nižšie.

Jednorázová podpora

Každý dar nám pomáha rásť a prispieva k budovaniu Božieho kráľovstva. Za každú finančnú podporu budeme veľmi vďační. Ďakujeme.

Platba kartou

PLATBA PREVODOM SR

SK4111000000002650080312

PLATBA PREVODOM ČR

(Fio banka – bez poplatku za prevod z ČR)

2401005071/2010

BENEFITY PRE PRISPIEVATEĽOV