Čo je godzone camp

Godzone camp je 6 dňový intenzívny letný tábor pre teenegerov vo veku od 14 do 19 rokov, na ktorom zažiješ plno zábavy, dobrodružstva, nových priateľstiev a Božieho konania. Toto je nie je len obyčajný tábor plný aktivít a adrenalínu. Chceme okúsiť skutočnú slobodu, skutočnú radosť a prijatie, ktoré máme jedine v Bohu.

Na Godzone campe zažiješ neopakovateľnú atmosféru priateľstvá a zábavy, zapojíš sa do súťaží, ktoré nenájdeš v hocijakom letnom tábore a spoznáš nových ľudí, z ktorých sa môžu stať priatelia na celý život. Zažiješ tiež hlboké večery chvál a modlitieb, vypočuješ si skutočné príbehy a inšpiratívne formačné slová, a tiež spoločne oslávime sv. omšu.

Toto nie je len týždeň plný zábavy. Je to camp, ktorý ti môže zmeniť tvoj život.

 

Miesto

Ranč Kráľova Lehota

Dátum

20.-25. august 2023

(začiatok nedeľa 15:00, koniec piatok 13:00)

Vek účastníkov

14 – 19 rokov

(ak máš 13 rokov a chceš ísť na Camp, napíš nám godzonecamp@gmail.com)

Cena

Tento rok sme sa rozhodli, aj na základe rapídneho zvyšenia cien za ubytovanie a stravu, že Godzone camp bude mať dva spôsoby ubytovania. Tí odvážnejší si môžu dopriať dobrodružstvo v podobe stanovania. Ale rovnako ostáva možnosť klasického ubytovania na izbách. Účastník, ktorý si vyberie stanovanie, si musí doniesť vlastný stan, v ktorom bude ubytovaný počas celého týždňa. Časť animátorov bude stanovať spolu s účastníkmi. Účastníci, ktorí budú stanovať budú mať k dispozícii vlastné sprchy a toalety blízko stanového mestečka. Stanové mestečko, rovnako ako izby, bude rozdelené na dievčatá a chlapcov.

ZĽAVA DO KONCA MÁJA

199 €

249 €

NORMÁLNA CENA
OD 01.JÚNA

219 €

269 €

Registrácia končí 30. júna alebo do naplnenia kapacity.

Cena zahŕňa:

Kompletný 6 dňový program
Ubytovanie (v stanoch alebo izbách)
Strava 5x denne
Náklady na externých hostí

PLATBA

Účastníky poplatok za Godzone camp je možné uhradiť
naraz, do 14 dní od registrácie,
alebo v 3 fázach:

1/3 sumy je potrebné uhradiť do 14 dní od registrácie
2/3 sumy je potrebné uhradiť do konca júna
3/3 sumy je potrebné uhradiť do konca júla.

Registrácia je platná a definitívna len po úplnej úhrade účastníckeho poplatku

Q & A

Čo je zahrnuté v cene Godzone campu?

V cene Godzone campu je zahrnuté ubytovanie, strava (5x do dňa) a kompletný program, čo zahrňa: materiály na zábavnú časť programu, všetky zabezpečujúce materiály (programový stan, darčeky) vstupy do atrakcií a pod.

Kto camp zastrešuje, kto preberá za neplnoleté dieťa zodpovednosť (dozor nad dieťaťom? Sú animátori dospelí?)

Godzone Camp zastrešuje projekt Godzone, ktorý je súčasťou Katolíckej cirkvi. Na stránke TU nájdete viac informácii o projekte Godzone. Za neplnoletých majú zodpovednosť hlavne animátori, ktorí sú v drvivej väčšine dospelí ľudia.

Je na Godzone campe aj duchovné vedenie (kňaz)? Je prítomný počas celého tábora?

Každý rok sme mali počas Godzone campu prítomných niekoľkých kňazov, ktorí sa prestriedali počas týždňa, na noc väčšinou neostávali – prišli ráno a odchádzali večer po programe. Podobne tomu bude aj tento rok. Zodpovedný vedúci je Tereza Kurekova: kurekova.tereza@gmail.com

Môže si dieťa ponechať telefón?

Dieťa si môže poväčšine času ponechať telefón. Pravdepodobne im bude na jeden deň počas denného programu telefón odobratý, aby sa lepšie mohli koncentrovať na program, ktorý im chceme odovzdať. Ak bude potrebovať telefonovať rodičom, vždy mu telefón vrátime. 🙂

Ide o katolícke podujatie?

Godzone camp organizujú členovia katolíckych spoločenstiev, najmä spoločenstva SP, ktoré pôsobí na Sliači a je súčasťou miestnej farnosti sv. Mikuláša.

Aký je spôsob ubytovania?

Ubytovanie je v hlavnej budove, izby sú rozdelené na dievčatá a chlapcov. Chlapci budú ubytovaní vo vedľajšej budove. Poväčšine sú izby 2,3,4 a 5 lôžkové.

Ako je to v prípade neúčasti so stornopoplatkom?

Stornopoplatky sa vedú individuálne, keďže vynaložené náklady pri zrušenej účasti nevieme vrátiť späť. Ak za účastníka nájdeme náhradu a náklady budú pokryté iným dieťaťom, účastnícky poplatok vrátime. V inom prípade to nebude možné.

Aký je spôsob dopravy? Môžeme dieťa priviesť priamo do tábora?

Dieťa treba priviesť priamo do tábora poprípade ho môžete poslať aj nejakým spojom a my ho vieme vyzdvihnúť na vlakovej stanici v Kráľovej Lehote.

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky ku Godzone campu, napíšte nám na godzonecamp@gmail.com