fbpx

Názov: PROMISE LAND
Dátum: 16.-21.8. 2021
Vek účastníkov: 14-19 rokov
Vstupné: 130,00 eur
Chata: Bystrá (v Bystrej)

Čo je godzone camp


Godzone camp je 6 dňový intenzívny letný tábor pre teenegerov, na ktorom zažiješ plno zábavy, dobrodružstva a nových priateľstiev – ale nielen to! Toto je nie je obyčajný tábor plný aktivít a adrenalínu. Tu nám ide o viac. Chceme spoločne hľadať to, čo je v Božom srdci, vstúpiť do radosti a slobody, budovať odvahu a nanovo sa rozhodovať žiť život plný nádeje. Okrem nezvyčajných súťaží a hier zažiješ večery chvál a modlitieb, sv. omše či formačné slová, ktoré ťa môžu povzbudiť a ukázať cestu do zasľúbenej zeme. Môže to byť najlepší týždeň tvojho života.

RADOSŤ Radosť Na Godzone camp prichádzajú teenageri z celého Slovenska a dokonca aj z Čiech. Pilier jednoty, rodiny a súdržnosti je základom nášho letného dobrodružstva. Vzájomné prijatie, ktoré spoločne zažívame je niečím nadprirodzeným, čo nedokážeme úplne vysvetliť alebo pripisovať si ako našu zásluhu organizátorov. No vieme, že ľudia, ktorí prichádzajú mnohokrát ako “cudzí” jednotlivci, odchádzajú po pár dňoch ako priatelia so silným putom a blízkym vzťahom. Project 2 Zábava Veríme, že v radosti je naša sila! A tak, ako nám sám Ježiš povedal, aby sme sa ustavične radovali, s radosťou plníme jeho slová a spoločne tancujeme, spievame, hráme sa a zabávame. Takto napĺňame životom a vášňou nášho mladého ducha! Po takom ťažkom roku plnej izolácie, smútku a veľkých strát nechceme mlčať, ale vzdávať chválu Otcovi svetiel. Prehlasujeme zas a znovu, že v radosti Pánovej je naša sila! Project 3 Dobrodružstvo Hry, šport, adrenalín... To všetko nás poháňa objavovať viac to, čo je v nás a v tomto svete. Nechceme nečinne sedieť a pozerať sa na to, čo sa deje okolo nás. Veríme, že každý jeden môže prispieť a meniť tento svet. Túžba hľadať Božiu tvár nás poháňa prekročiť svoj komfort a vydať sa do neznáma. Či už duchovne, alebo ako na správnom campe, aj telesne.
Project 4 Božie kráľovstvo Žijeme v Božom kráľovstve, v ktorom vládne Dobrý Kráľ. Chceme zamerať náš pohľad na večnosť. „Žijeme, pravda, v tele, ale nebojujeme podľa tela - lebo zbrane nášho boja nie sú telesné, ale majú od Boha silu boriť hradby.” (2 Kor 10, 3-4) Vo svete plnom nenávisti, chceme prinášať Jeho kráľovstvo, slová a skutky lásky, spravodlivosť, pokoj a radosť.
Project 4 Život v Duchu Svätom Veríme, že to, ako pred 1987 rokmi zostúpil Duch Svätý na apoštolov, sa deje aj dnes. Duch Svätý je živý a sídli v našich srdciach. Očakávame zázraky a divy. Otvorené nebo, otvorené srdcia, uzdravenia, breakthrough, víťazstvá, novú vášeň pre vzťah s Kristom. Očakávame Jeho moc a prítomnosť. Príď Duchu Svätý! Project 4 After camp Počas kempu sme všetci jedna veľká rodina. Každý rok prichádzajú teenageri aj z minulých campov, ale prichádzajú aj noví, ktorí zapadnú do tejto veľkej family. Vzťahy pretrvávajú aj po kempe. Cesty vlakmi z jedného konca Slovenska na druhý, spoločné chaty a vzťah s Ježišom rastie. Niektorí animátori dokonca zostávajú so svojimi skupinkami v kontakte aj po skončení campu. Pretože nechceme zažiť iba jeden event, ale formovať Ježišových učeníkov.
A hoc by nastali situácie, kedy by sme padli do starého života, tak okolo nás sú už ľudia, ktorí nám podajú ruku a upriamia náš pohľad zas na Ježiša.
Radosť Zábava Dobrodružstvo Božie kráľovstvo PILIERE Život v Duchu Svätom After Camp PILIERE