HĽADÁME DOBROVOĽNÍKOV,

ktorí sa rozhodnú venovať súvislé obdobie službe naplno. Pozývame Ťa vykročiť zo zóny komfortu a dať sa Bohu k dispozícii. Hľadáme ľudí ochotných prísť minimálne na 3 mesiace, pol roka alebo rok priamo do Godzone kancelárie na Sliači, v ktorej vzniká služba Godzone.

Nie je to len o jednej akcii, pozývame Ťa prežiť s nami dlhšie obdobie, investovať svoje dary a talenty a vidieť Božie kráľovstvo rásť.

Vyplň nasledujúci formulár a daj nám o sebe vedieť! Ďakujeme!

Od koľkých rokov sa môžem prihlásiť ako dobrovoľník v Godzone?

Prihlasovanie je otvorené pre záujemcov od 18 rokov.

Čo budem ako dobrovoľník robiť?

Ako dobrovoľník sa stávaš súčasťou Godzone tímu – budeš pomáhať na pravidelných podujatiach, ktoré organizujeme ako sú rôzne konferencie, Godzone tour či evanjelizačné výjazdy, ale aj na pravidelných stretnutiach nášho spoločenstva. Zároveň sa budeš spolu s ďalšími starať o chod Godzone kancelárie, ktorá sídli na Sliači a budeš podporou pre jej jednotlivé tímy.

Ako zistím, že ste ma vybrali?

Po tom, ako vyplníš dotazník zverejnený na našej stránke, ťa do dvoch týždňov budeme telefonicky kontaktovať a dohodneme sa na ďalšom postupe. Ak by si potreboval(a) rýchlu odpoveď, alebo mal nejaké ďalšie otázky, napíš nám na godzone@godzone.sk

Majú dobrovoľníci zabezpečenú stravu?

Dobrovoľníci si stravu zabezpečujú samostatne. Na varenie môžu využiť kuchyňu v kancelárii, resp. využívať okolité reštauračné služby. Ako dobrovoľník od nás dostaneš finančný príspevok, ktorý slúži práve na pokrytie tvojho stravovania.

Sú nejaké podmienky, ktoré musím splniť na to, aby som sa mohol prihlásiť?

Okrem veku nad 18 rokov, je ideálne pokiaľ si aktívnym členom nejakého kresťanského spoločenstva, resp. môže ti dať odporúčanie kňaz tvojej farnosti, prípadne vedúci tvojho spoločenstva. Samozrejme je dôležitý dobrý zdravotný stav, keďže dobrovoľníci často vykonávajú práve manuálnu prácu.

Majú dobrovoľníci zabezpečené ubytovanie?

Pre dobrovoľníkov zabezpečujeme bezplatné ubytovanie.

Budem musieť ostávať na Sliači aj cez víkendy?

To závisí od obdobia, v ktorom sa k nám pridáš. Ak intenzívne chystáme veľké podujatie, resp. máme nejaké akcie cez víkend, budeme potrebovať tvoju pomoc. Iné víkendy sú zas voľné. Samozrejme, všetko je o vzájomnej dohode.

Budem mať priestor na osobný a duchovný rozvoj?

Určite áno, radi ťa privítame v našom Spoločenstve SP, na duchovných obnovách a spoločných tím buildingoch.

Na ako dlho môžem prísť?

Hľadáme ľudí, ochotných pomôcť nám počas dlhšieho obdobia, a to na 3, 6 alebo 12 mesiacov.